Duhet të shihni shtëpinë e re të Madonna-s që bleu nga artisti i famshëm (FOTO)

By

Madonna është bërë me shtëpi të re!

Madonna, ka investuar 19.3 milionë dollarë nga pasuria e saj, në blerjen e shtëpisë së këngëtarit The Weeknd në Los Angeles.

Këngëtarja 62-vjeçare ka paguar gati 20 milionë dollarë për këtë pronë me nëntë dhoma gjumi e cila gjendet në lagjen “Hidden Hills” të Santa Monicas.

Ylli i hitit “Material Girl” gjithashtu ka prona në qytete tjera të botës si Londër, New York, Sintra dhe Tel-Aviv.

Më poshtë mund të shihni foto të shtëpisë së re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm