Duhet të shihni Remzie Osmanin kur ishte 20-vjeçare

By

Së fundmi, këngëtarja shumë e dashur Remzie Osmani ka publikuar në foto të shkreput në vitin 1991.

Aty jo shfaqet e veshur me xhinse dhe një xhaketë të gjatë.

Në postimin e saj ajo shkruan “Edhe ne kishim plot stil po shyqyr që s’ka pas Instagram e Facebook, por kemi shiju jetën”.

Ndiqni të plotë postimin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm