Duhet ta dëgjoni këngën e re nga Rita Ora!

By

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka sjellë projektin e ri muzikor.

Së fundmi, ajo ka publikuar këngën e re e cila është bashkëpunim me artistë të njohur të muzikës.

Diane Warren, Rita Ora, Sofia, Reyes dhe Reik janë bashkuar për projektin e tyre “Seaside”.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm