Një duet fantastik: Nera dhe Sabri Fejzullahu këndojnë së bashku

By

Një ndër çiftet më të ëmbëla të showbizit shqiptar padyshim janë Nera dhe Sabri Fejzullahu.

Dyshja në çdo dalje publike reflektojnë pozitivitet e mbi të gjitha dashuri.

Së fundmi, Nera dhe Sabriu ishin të ftuarit e Rudina Magjistarit në TV Klan, ku këngëtari sërish ka rrëfyer se ia ka ndaluar bashkëshortes së tij një karrierë muzikore.

Mirëpo kurioziteti për një bashkëpunim mes tyre u shua. Nera dhe Sabriu kënduan së bashku dhe padyshim që ishte moment fantastik. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm