Duda Balje na befasoi me përgjigjen se cila është ëndrra e saj e parealizuar

By

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje ishte sonte protagoniste e 50 pyetjeve të emisionit Prive.

Ajo shpalosi shumëçka nga jeta e saj në një intervistë ndryshe, përtej politikës.

Duda zbuloi edhe ëndrrën e saj akoma të parealizuar dhe na befasoi më përgjigjen.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm