Dua Lipa: Shpresoj që keni me u kënaq sonte

By

Dua Lipa është shprehur shumë e emocionuar për festivalin “Sunny Hill” i cili mbahet në Kosovë.

Gjatë konferencës së saj për media, Dua Lipa foli për performancën e saj në mbrëmjen e sotme ku u shpreh mjaft e emocionuar për të.

“E kam pasur vëmendjen gjithë ditën në performancë, kështu që shpresoj të ju pëlqej dhe të kënaqeni shumë sonte,” tha ndër të tjerash Dua. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm