Dua se fsheh gëzimin: Kënga e re shënon suksesin e parë (FOTO)

By

Vetëm pak orë para, këngëtarja Dua Lipa publikoi videoklipin më të ri ‘IDGAF’.

Unike si gjithmonë në paraqitje dhe koncept të projekteve, Dua nuk zhgënjeu as këtë herë në ‘IDGAF’, i cili siç tregoi vetë i kishe marrë 22 orë intenzive për t’u xhiruar.

Por, gjithcka ja ka vlejtur!

Në gjashtë orë nga publikimi, kënga ka grumbulluar milionin e parë të shikimeve dhe në zona të caktuara prin tek ‘Trending’ duke konkuruar me projektin e publikuar para pak orësh nga Taylor Sëift dhe Ed Sheeran.

Emocionet nuk ka mundur t’i fshehë vetë Lipa e cila përmes rrjeteve sociale ka falemnderuar të gjithë ata që po e bëjnë projektin të suksesshëm në kaq pak kohë prej publikimit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm