Dua Lipa vendoset aty ku nuk do ju shkonte mendja (FOTO)

By

Dua Lipa është befasuar në Hollywood, Kaliforni.

Teksa po udhëtonte me makinë ajo hasi në diçka të papritur prandaj mbeti e ‘shokuar’.

Emri dhe mbiemri i saj ishte vendosur në tabelat e një makine.

“Nuk mund ta besoj që është e vërtetë”, shkroi ajo në Instagram, nën foton e makinës.

“Kjo natyrisht se do të merrte pesë yje nga unë. Faleminderit për këtë befasi”, shkroi më tej ajo.

Nëse nuk e dini, Dua është e nominuar në dy kategori në Grammy Aëards./Prive.al

Artikuj të ngjashëm