Dua Lipa tund Holandën (FOTO)

By

Dua Lipa, vajza me prejardhje kosovare që po e arrin famën ndërkombëtare, i ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët.

Me paraqitjet e saj nëpër koncerte e në shfaqje të famshme televizive amerikane, ajo është nisur drejt famës me hapa të sigurt.

Koncertin e radhës e ka mbajtur në qytetin Utrecht të Holandës, duke dhënë një shfaqje fantastike para audiencës.

Pamja e saj e freskët rinore do i mbante sytë e gjithsecilit drejt saj.

Si gjithnjë me stil unik e pamje prej rebeleje, edhe në këtë koncert ajo kishte vendosur të veshte rroba që linin hapësirë për paraqitjen e linjave perfekte.

Edhe pse 22 vjeçarja nuk ka shumë kohë që është ndarë nga i dashuri, po paraqitet më energjike dhe më e lumtur se kurrë.

Para se të performonte në Holandë, ajo ka pasur performancë edhe në Milano të Italisë, nga ku edhe ka nisur turneun e parë ku do performojë këngët e albumit të ri “Deluxe”.

??????

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Glitter glitter

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Artikuj të ngjashëm