Dua Lipa takohet me reperin e njohur shqiptar (FOTO)

By

Janë miq shumë të mirë me njëri-tjetrin dhe të dy janë shqiptarë.

Dua Lipa së fundmi është takuar me Action Bronson dhe këtë e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale.

Dua dhe Action, u fotografuan në një galeri arti në Neë York.

Nëse nuk e dini, Dua dhe Action kanë kënduar bashkë vitin e kaluar në festivalin tashmë tradicional Sunyhill.

Ky festival do të mbahet edhe sivjet veçse akoma nuk ka detaje lidhur me të.

Megjithatë, babai i Dua Lipës, Dukagjini ka thënë se do të performojnë artistë që kanë fituar çmime të mëdha./Prive.al

View this post on Instagram

bronco art studio @bambambaklava ❤️🚀

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Artikuj të ngjashëm