Dua Lipa shkëlqen në MET GALA, veshja e saj vlerësohet si ndër më të mirat

By

Këngëtarja e famshme shqiptare Dua Lipa, ka debutuar mbrëmë në “Tapetin Rozë” të ngjarjes gjigante të modës MET GALA 2019-të.

Shumë media ndërkombëtare, e kanë listuar veshjen e saj në mesin e më të mirave krah Lady Gagas, Jennifer Lopez e Kim Kardashian.

dua lipa makes met gala debut with boyfriend isaac carew 014285767

Kjo është hera e parë që Dua merr pjesë në këtë ngjarje të jashtëzakonshme të botës së artit të organizuar nga redaktorja e Vogue Anna Ëintour, ndërsa vendosi që të shkojë me të dashurin e saj Isaac Carew.

Lipa ishte veshur e tëra në Versace, kokë e këmbë! Ndërsa aksesorët e saj ishin të markës Varm dhe KatKim. /Prive.al

dua lipa makes met gala debut with boyfriend isaac carew 014285767
dua lipa makes met gala debut with boyfriend isaac carew 014285767

Artikuj të ngjashëm