Dua Lipa qan lot gëzimi kur merr vesh këtë lajm!

By

Dua Lipa po përmbyll vitin 2020 me një sukses të jashtëzakonshëm!

Çmimet “Grammy” kanë ndarë listën e të nominuarëve dhe Dua Lipa është nominuar në gjashtë sosh.

Po kaq nominime ka marrë edhe Taylor Swift, e të dyja do të garojnë në kategorinë e njëjtë për këngën më të mirë.

E me të marrë vesh lajmin në telefon ajo fillon të qajë lot gëzimi dhe me shumë entuziazëm e pabesi u tregon miqve të saj prezentë me të, se është nominuar gjashtë herë.

Më poshtë mund të ndiqni videon që ajo ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm