Dua Lipa publikon videoklipin e shumëpritur

By

Dua Lipa me një postim në Instagram paralajmëroi një epokë të re dhe pastaj fshiu të gjitha postimet saj nga llogaria në Instagram.

Gjatë ditës se djeshme ajo lansoi versionin audio të këngës së saj të re të cilën mund ta gjeni në të gjitha platformat digjitale.

Ajo tashmë ka lansuar edhe videoklipin e këngës. Ylli po që po duket fantastike me stilin e saj të flokëve të shumë përfolur.

Shikoni videoklipin e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm