Dua Lipa provokuese në koncertin e fundit!

By

Dua Lipa është këngëtarja e famshme shqiptare në skenën e muzikës ndërkombëtare.

Në Britaninë e Madhe ajo është cilësuar si yll në ngritje i muzikës pop.

Por kohëve të fundit sukesi i saj nuk ka të numëruar. Atë e kemi gjetur edhe në krye të faqës së parë të revistes prestigjioze “Vouge” për Britani.

E të gjitha këto suksese të njëpasnjëshme duket se e kanë bërë Duan të eksperimentojë edhe më shumë dhe të provojë stile të reja.

Këngëtarja së fundmi ka treguar se di të jetë edhe provokative. Në një fotografi të postuar në profilin e saj të Instagramit nga koncerti i fundit të cilin e ka mbajtur në Londër e kemi pa me një stil të ri në veshje ku padyshim se vihen në pah format “Hot” të saj.

Artikuj të ngjashëm