Dua Lipa pozë eksplicite me të dashurin nga pushimet në Indi (FOTO)

By

“Hotter than hell” – do i thoshim ne Dua Lipës për këtë fotografi fantastike të cilën e postoi këtë të enjte.

Këngëtarja e famshme, ka ikur për ca ditë në njërin prej vendeve më interesante të botës bashkë me të dashurin e saj Isaac Carew.

Dyshja kanë shijuar bukuritë e Indisë dhe atje thonë se kanë gjetur qetësi shpirtërore.

Këtë e deklaroi Dua e cila në profilin e saj në Instagram, shkruan se dy javët e kaluara në Indi, ishin të magjishme pasi që janë njohur me kulturën e atij vendi.

Dua shkruan se atje ka mësuar të bëjë edhe Joga!

 

 

Artikuj të ngjashëm