Dua Lipa pëson aksident me makinë

By

Këngëtarja Dua Lipa ëshë aksidentuar me makinë. Lajmin e ka bërë të ditur babai i saj Dukagjini, përmes një postimi në Twitter.

Ai postoi mesazhin që e ka marrë nga Dua duke lënë të nënkuptohet se nuk ka asgjë serioze dhe se artistja me famë ndërkombëtare është mirë.

‘Babi përplasa makinën, këto ditë kanë ardhur’, thuhet në postimin e Dukagjinit (mesazhi i Dua’s), duke i shtuar edhe disa emoji në formë të qeshurash.

Mos u brengosni, Dua është mirë dhe këtë e ka vërtetuar babai i saj i cili nuk ngurroi të bënte pak humor në Twitter pasi ajo e përplasi pak makinën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm