Dua Lipa paralajmëron këngë të re

By

Këngëtarja e njohur kosovare, Dua Lipa, ka bërë të ditur se shumë shpejtë do të publikojë këngën e saj më të re.

Ajo me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, u shpreh “Shumë shpejt muzikë të re në galaksinë më të afërt tuajën” .

Lipa në këtë fotografi duket e bukur dhe tërheqëse, transmeton Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm