Dua Lipa, një amvise e vërtetë

By

Nuk na ndodh shpesh ta shohim duke gatuar këngëtaren shqiptare e famë botërore Dua Lipa.

Por ditën e sotme i dashuri i këngëtares Isaac Careë, na ka siguruar disa pamje ku Dua shihet duke gatuar.

Edhe pse nuk shihet fytyra e këngëtares, Isaac na tregon se Dua kujdeset shumë për të dhe për më tepër është një amvisë shumë e mirë. ‘Shefja Dua Lipa më trajton shumë mirë’ – shprehet Isaac i cili vetë është shef kuzhine.

Duket se çifti kanë preferuar të kalojnë thjeshtë dhe nën shoqërinë e njëri-tjetrit këtë të Dielë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm