Dua Lipa këndon njërën ndër këngët më të vjetra të repit kosovar! E gjeni cila është?

By

Këngëtarja Dua Lipa, mbrëmjen e së enjtes e ka kaluar duke festuar me miqtë e familjarët e saj.

Një natë para koncertit të madh që do mbajë në Prishtinë, Dua bashkë me familjen dhe të dashurin e saj Isaac Carew, kanë festuar në një dhomë hoteli derisa po argëtoheshin me këngë shqipe.

Madje njëra ndër to, është ndër këngët më të vjetra të muzikës rep në Kosovë dhe Dua e di tërë tekstin.

Ajo e ka filmuar veten duke e kënduar këngën “Afrim Roboti”, bashkë me motrën e saj, Rinën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm