Dua Lipa ka për të thënë diçka për Festivalin Sunny Hill

By

Kanë mbetur edhe pak javë deri në fillimin e festivalit tashmë tradicional Sunny Hill.

Para se të vijë në Kosovë bashkë me tre super artistë të njohur në botë, Dua pati për të thënë diçka.

Ajo hyri në Instagram për të postuar foton e Gashit, Miley Cyrus dhe Calvin Harris, me anë të cilës falënderoi bashkëpunëtoret që ndihmuan në këtë festival.

’Mezi pres të jem aty me të gjithë ju’, ka shkruar ndër të tjerash Dua./Prive.al

Artikuj të ngjashëm