Dua Lipa jep datë: Kjo është kënga e re!

By

Këngëtarja Dua Lipa e cila ka përfunduar edhe albumin e saj të ri “Future Nostalgia”, ka filluar në mënyrë graduale publikimin e këngëve.

Pas “Don’t start noë” dhe “Future Nostalgia” ka paralajmëruar këngën e radhës që do të mbaj titullin “Physical”.

Për më tepër, kemi dhe një datë të publikimit që do të jetë pikërisht dita e fundit e janarit, data 31.

Ndërsa në fillim të shkurtit do e shohim në festivalin “Sanremo”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm