Dua Lipa gati për Sunny Hill Festival

By

Dua Lipa është gati për Sunny Hill Festival.

Këngëtarja me të mbërritur në Prishtinë ditën e djeshme, ka shkuar të shohë nga afër skenën gjigante dhe përgatitjet e fundit në Parkun e Gërmisë.

Dyert e ‘Sunny Hill Festival’ hapen sot në ora 12:00 dhe mbyllen në ora 22:00. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm