Dua Lipa frymëzohet nga “Spongebob Squarepants” për veshjet e saj të fundit

By

Dua Lipa bëri rastin për disa zgjedhje argëtuese të modës, ndërsa shoqërohej me miqtë në një mbrëmje.

Duke pozuar për një foto, Lipa e dinte saktësisht se çfarë po bënte kur bëri një zbulim befasues për veshjen e saj. E përbërë nga një xhaketë motorësh lëkure e prerë në ngjyrë të verdhë limoni me futje të bardha dhe një mini fund që përputhet.

Dua Lipa spongebob leather jacket

Kjo nuk është as hera e parë që këngëtarja mbështet protagonistin poroz apo bandën e tij nënujore.

Në nëntor të vitit të kaluar, ajo ndau fotot e saj me një fustan që përmbante Patrick Star.

Dua Lipa Spongebob Squarepants Patrick Star dress

Më pas, në shkurt, ajo e bëri atë të rastësishme me një kapuç të bardhë të zbukuruar nga Patrick Star, të veshur nën një pallto prej lëkure rozë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm