Dua Lipa debuton në pasarelë krah Gigi Hadid dhe Naomi Campbell

By

Dua Lipa bëri debutimin e saj në pistë gjatë Javës së Modës në Milano të premten.

Bashkuar me këngëtaren e “New Rules”, 26 vjeçare, ishin Gigi Hadid dhe Irina Shayk – të dy modele të sprovuara që tashmë janë shfaqur në pista të shumta këtë sezon – së bashku me Emily Ratajkowski, Stella Maxwell dhe Naomi Campbell.

Kasti gjithashtu përfshiu Lourdes Leon, e cila përveçse mbuloi numrin e shtatorit të Vogue dhe mori pjesë në Met Gala -n e saj të parë, gjithashtu u shfaq kohët e fundit në shfaqjen e Rihanna’s Savage X Fenty Vol. 3

Dhe kishte shumë yje në rreshtin e parë të Versace gjithashtu, duke përfshirë Addison Rae, Bella Thorne dhe të fejuarin Benjamin Mascolo, këngëtaren Becky G dhe më shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm