Dua e vazhdon me puthje pasionante ditëlindjen… (FOTO)

By

Vazhdon ditëlindja…

Dua Lipa oo vazhdon festën e ditëlindjes me të dashurin në Malibu.

Këngëtarja e njohur dhe i dashuri i saj, Anwar Hadid, janë parë duke u puthur me pasion dhe sipas People çifti i njohur është për pushime në Malibu duke vazhduar festën e së enjtes kur Dua mbushi 24 vjet.

Në një fotografi të publikuar në media shihet Lipa duke u puthur me Hadid.

Ata duket se janë më të dashuruar se ndonjëherë më parë.

Artikuj të ngjashëm