Dua dhe Bella bëjnë xing me veshje dhe nuk mund të themi cila duket më bukur

By

Dua Lipa dhe Bella Hadid janë fanse të mëdha të smokingut kanadez, por këngëtarja dhe supermodelja pëlqejnë t’i shtojnë detajet e tyre personale.

Të dyja gratë kanë veshur një bluzë xhins me rripa dhe një fund midi të ulët nga koleksioni i pranverës 2023 i Givenchy.

Lipa ka veshur veshjen në një kolazh fotografish të fundit në Instagram, duke përfshirë foto nga udhëtimi i saj në Xhamajka. 27-vjeçarja është e pajisur me një palë vathë argjendi të bukur dhe unaza ari.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Hadid veshi smokingun në pistën e Givenchy gjatë javës së modës në Paris tetorin e kaluar.

26-vjeçarja u stilua nga Carine Roitfeld, e cila e kombinoi look-un me një çantë xhins dhe çizme me taka kafe të errët. Deponia e saj e fotografive IG përfshinte foto nga sesioni dhe montimi i fotografive Givenchy, i cili u drejtua në mënyrë krijuese nga Matthew Williams. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm