“Dreq” si Enca Haxhia?!

By

Këngëtarja Enca Haxhia e cila momentalisht është e angazhuar me mbrëmje muzikore, po gjen kohë ta vizitojë edhe studion me ç’rast po punon për këngën e re.

Projekti i radhës titullohet “Dreq” dhe do të jetë në stilin pop house e që pritet të jetë gati për lansim në mes të muajit mars.

Kujtojmë se i fundit produkt nga Enca ishte “Call Me Goddess” I cili për 4 muaj arriti mbi 10 milion klikime.

 

Artikuj të ngjashëm