Drake i përgjigjet akuzave të babait se ai ekzagjeron problemet e tyre për të fituar para

By

Drake po reagon pasi babai i tij e akuzoi atë për ekzagjerimin e marrëdhënies së tyre të tendosur për para.

Në një intervistë me Nick Canon në Power 106 FM, babai i 32-vjeçarit, Dennis Graham, pretendoi se djali i tij i famshëm nuk ka qenë i sinqertë për marrëdhëniet e tyre në muzikën e tij. Drake ka kaluar të gjitha kohërat, nga divorci i prindërve të tij deri në mungesën e pretenduar të babait të tij nga jeta e tij.

Image result for drake and his dad

Sipas Graham, ai “pati një bisedë me Drake” për mënyrën se si e portretizon djali i tij në muzikën e tij.

“Unë kam qenë gjithmonë me Drake,” tha Graham në një intervistë të botuar. “Unë bisedoj me të nëse jo çdo ditë, cdo dy ditë. Ne me të vërtetë u futëm në një bisedë të thellë për këtë.”

“Unë i thashë:” Drake, pse po thua të gjitha këto gjëra të ndryshme për mua, burrë? Kjo nuk është mirë “, shtoi Graham. “Dhe ai vazhdon,” Babi, kështu po shes albume “.

Drake shprehu dhimbje për fjalët e babait të tij duke shkruar në InstaStory.

“U zgjova sot kaq i lënduar, burrë”, shkruajti muzikanti. “Babai im do t’i thotë çka do kujtdo që është i gatshëm ta dëgjojë”.

“Është e trishtë kur familja bëhet kështu, por çfarë mund të bëjmë ne me të vërtetë se janë njerëzit me të cilët kemi ngecur,” vazhdoi ai. “çdo rresht që kam kënduar ndonjëherë ishte e vërteta, dhe e vërteta është e vështirë për disa njerëz të pranojnë.”

Related image

 

 

 

Artikuj të ngjashëm