Dorë për dore me tjetrën – Justin Timberlake i kërkon falje publikisht gruas

By

Justin Timberlake më në fund ka thyer heshtjen e tij, më shumë se një javë pasi u publikuan foto ku shihet dore për dore me Alisha Wainwright. Këngëtari / aktori 38-vjeçar hyri në Instagram për t’i kërkuar falje gruas së tij Jessica Biel.

Holding hands: Timberlake, 38, took to Instagram on Wednesday to 'address recent rumors,' although he tries to 'stay away from gossip as much as I can'

Justin and Alisha: Weeks after photos surfaced of Justin Timberlake holding hands with his Palmer co-star Alisha Wainwright, the singer apologized for a 'lapse in judgment' but made it clear 'nothing happened'

“Unë qëndroj larg thashethemeve sa më shumë që të mundem, por për familjen time, unë mendoj se është e rëndësishme të adresoj thashethemet e fundit që po dëmtojnë njerëzit që unë dua,” ai hapi deklaratën e tij të gjatë. Duke pranuar se “një vonesë të madhe”, ai sqaroi se “asgjë nuk ndodhi midis atij dhe koleges së tij”.

Ai shpjegoi se çfarë ndodhi kur u shkrepën fotografitë: “Kam pirë shumë atë natë dhe më vjen keq për sjelljen time”. Pavarësisht se përmendi se ishte i dehur, ai mori përgjegjësinë për veprimin e tij dhe shtoi: “Unë duhet të kisha ditur më mirë. Ky nuk është shembulli që dua t’i jap djalit tim”.

Image result for justin timberlake jessica biel
Justin Timberlake dhe gruaja e tij Jessica Biel

“Unë kërkoj falje nga gruaja dhe familja ime e mahnitshme që kanë kaluar nëpër një situatë kaq të turpshme dhe jam i përqendruar për të qenë burri dhe babai më i mirë që mund të jem,” vazhdoi Justin. “Kjo nuk ishte ajo.” Ai gjithashtu përmendi Alisha dhe filmin për të cilin po punojnë së bashku, dhe shkroi: “Jam tepër krenar që punoj në Palmer. Shpresoj të vazhdoj ta bëj këtë film dhe jam i emocionuar që njerëzit ta shohin atë.”

Ndërkohë, gruaja e Justin, Jessica Biel po qëndron e heshtur përballë dhe u pa në West Hollywood ku aktorja 37-vjeçare mbante ende unazën e saj të martesës.

Jessica Biel still has her wedding ring on after Justin Timberlake's Boozy Night Out with Alisha Wainwright

 

Artikuj të ngjashëm