Dorandd vjen me ‘Malli’

By

Dorand Sinani nga Ferizaji është nga artistët e rinjë në tregun muzikor shqiptar. E ai tashmë ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Malli”.

Muzika e këtij krijimi muzikor është punuar nga vetë Dorandi kurse teksti nga Simbol Ramadani.

Për videoklipin janë përkujdesur Dardani, Flamuri dhe Engjëlli.

Artikuj të ngjashëm