Dora e tij e djathtë: Grimeri i famshëm Mario Dedivanovic prezanton të ëmën

By

njëri nga shqiptarët më të famshëm në botë, grimeri Mario Dedivanovic, ndodhet në Tiranë ku po merr pjesë në eventin ODA, që ka për qëllim të promovojë vlerat shqiptare.

Ai erdhi nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës enkas për këtë ngjarje, ndërsa në botë njihet si emri që punon me figura të famshme ndërkombëtare si Kim Kardashian e aktoret Eva Longoria dhe Megan Fox.

Nga Tirana, Mario ka prezantuar nënën e tij përmes një fotografie në Instagram e cila është një ndihmesë e madhe për të.

“Dora ime e djathtë”, shkruan Mario në përshkrimin e kësaj fotografie. /Prive.al

My right hand ♥️

A post shared by MAKEUP BY MARIO (@makeupbymario) on

Artikuj të ngjashëm