Doni të bëheni si Luana? Ajo ushtron me një kampione fitnesi (foto)

By

Ka një trup me përmasa bombastike, bel të hollë e të pasme gjigante. E bukur dhe një moderatore shumë e suksesshme emisioni i së cilës po shikohet shumë në Top Channel.

Por Luana Vjollca ia bën goxha mundin një pamje të tillë.

Moderatorja që gjithnjë duket bukur në ekran, ka publikuar një fotografi nga një sallë palestre, së bashku me kampionen botërore Geta Beqën.

Të dyja kanë ushtruar bashkë me sa duket, e kur merr mësime nga më i miri, rezultatet janë të paevitueshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm