Donaldi këndon këngë patriotike teksa krijon art për Pavarësinë e Kosovës

By

Sot, Kosova mbushi plot 14 vjet si shtet.

Për të shënuar këtë ditë, Donald Veshaj banor brenda shtëpisë “Big Brother VIP Albania”, përvishi mëngët për të krijuar art.

Në sfond dëgjohet kënga e Leonora Jakupit “A vritet pafajësia”, dhe ndërsa Donaldi po pikturon portretin e Adem Jasharit këndon bashkë më këngën.

Ndiqni të plotë videon më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm