Don Zhuani i Hollyoodit! Di Caprio kapat paparaci me të dashurën e re (FOTO)

By

Aktori i njohur amerikan Leonardo Di Caprio, është fotografuar me të dashurën e tij të re Camila Morrone, duke shijuar pushimet bashkë.

43 vjeçari, fitues i çmimit Oscar dhe modelja 21 vjeçare, janë fotografuar së bashku duke i shijuar rrezet e diellit në Nerano të Italisë.

leonardo dicaprio camila morrone august 2018 italy 014125619

Dyshja janë fotografuar duke qeshur e lozur bashkë në një varkë bashkë me disa miq të tyre, ndërsa Camila po dukej shumë seksi në një palë bikini me paternë lëkure kafshësh.

leonardo dicaprio camila morrone august 2018 italy 014125619

Leo po bën ca pushime, derisa po vazhdon punën në setin e xhirimeve të filmit Once Upon a Time in Hollyëood. /Prive.al

leonardo dicaprio camila morrone august 2018 italy 014125619

Artikuj të ngjashëm