Don Xhoni zbulon projektin e ri

By

Don Xhoni ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Përmes një postimi në InstaStory, ai ndau lajmin me ndjekësit e tij.

Kënga titullohet “Trust me” dhe do të publikohet të premten në ora 20:00 në platformën Youtube. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm