Don Xhoni zbulon datën e këngës së re

By

Rep artisti Don Xhoni, ditë më parë kishte lajmëruar se është duke punuar për projektin e ri.

Kënga titullohet “Deri Kur”,dhe do të publikohet me 8 korrik, në orën 18:00.

Ndryshe, këngëtari ende është duke shijuar suksesin e këngës “Unë foli i fundit”, e cila ka arritur të marrë mbi 7 milionë klikime në platformën Youtube. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by DON XHONI (@don_xhoni)

Artikuj të ngjashëm