Don Xhoni i këndon dashurisë në projektin e ri (VIDEO)

By

Don Xhoni ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga quhet ‘Deri kur’ dhe flet për dashurinë.

Muzika u punua nga Çelik Lipa ndërsa tekstin e shkroi vet reperi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm