Don Phenom publikon këngë me një tjetër repere shqiptare (VIDEO)

By

Pas bashkëpunimit me Tayna, reperi Don Phenom publikoi këngë me Sarah, me titull ‘Dirty Wine’.

Kënga është e shoqërurar me videoklip.

Sarah është artiste e re dhe vjen nga Shqipëria, ndërkaq Don Phenom ka disa vjet që ka jetuar në Amerikë, duke u kthyer tani për projekte të reja./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=-NiXjVQ6Us0

 

Artikuj të ngjashëm