Don Phenom ia kthen Feros talljen me Unikkatil me të njëjtën monedhë (FOTO)

By

I njohur për natyrën e tij kontraverse, Fero i është rikthyer sërish gjesteve të tilla së fundmi.

AI përmes rrjeteve sociale të tallet me Unikkatil dhe Noizyn.

Në InstaStory mbrëmë vonë, Fero ka postuar video teksa në një piceri ‘kërkon’ liderin e TBA duke aluduar në këtë formë në punën e tij të shumëpërfolur në Amerikë.

Kaq ka mjaftuar që indirekt të reagojnë miq të Viktorit, pjesë e ‘Shqipeve të përgjakta’.

Një ndër ta, Don Phenom e ka krahasuar Feron me personazhe të filmave të animuar duke i kthyer talljen me po të njejtën monedhë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm