Doli: Greta Koçi publikon këngën e re, këngëtarja shfaqet super seksi (VIDEO)

By

Ka ditë që ka paralajmëruar këngën e saj të re, e megjithatë deri në këtë moment ajo nuk e publikoi deri në këtë moment.

Këngëtarja Greta Koçi ka lansuar projektin e saj të ri soli, gjatë kësaj të premteje.

“Mos m’thirr” quhet kënga që është prodhim i “Black Fish Entertainment” produksionit të reperit Genc Prelvukaj, me të cilin Koçi solli bashkëpunimin paraprak.

Kënga është ritmike, ndërsa klipi i ri i Gretës është interesant e këngëtarja duket si gjithnjë e kuruar dhe atraktive në skenat e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm