Do qeshni me lot me TikTok-un e fundit të Sarës e PM

By

PM dhe Sarah ndonëse shumë fotografi të përbashkëta nuk po postojnë, keq nuk po ia lënë në TikTok.

Ata së fundmi kanë bërë një postim në këtë rrjet social, me doza humori.

Çifti i njohur kanë realizuar një nga TikTok-ët më të famshëm që është bërë viral.

Ata janë shfaqur duke “iu lutur Zotit që t’ia largojë stresin nga jetët e tyre”.

Dhe gjejeni pak, kush është larguar!

Sarah!

Kjo ka qenë mënyra me humor që PM të na dëshmojë se burimi i tij i “stresit” është hiç më pak se e dashura e tij, blogger-ja e njohur, si në çdo raport tjetër. /Prive.al

@sarahberishaaa #fypシ #funnyvideos @Pajtim Krasniqi ♬ original sound – Lance Stewart

Artikuj të ngjashëm