Djemtë e shtëpisë e befasojnë Adelinën (FOTO)

By

Këngëtarja Adelina Ismaili pas lindjes ka nisur të thyejë heshtjen e gjatë në rrjete sociale.

Nësë deri vonë, një deri në dy foto në vit, tani Adelina ka vendosur të bëhet e ‘gjallë’ të paktën një herë në muaj.

E sot, ajo ka ndarë një moment të veçantë që e do secili prej nesh – dhuratat.

Këngëtarja ka zbuluar se djemtë e shtëpisë, Vali dhe Uliksi e kanë befasuar me ca blerje të shtrenjta të markës së saj të preferuar, Louboutin.

Tashmë e dimë, blerjet e markave të shtrenja janë gjithmonë një zgjedhje e duhur për Adelinën. /Prive.al/

Ai momenti kur babi&baby i bëjnë mamit befasi ?

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Artikuj të ngjashëm