Djali i Vesa Lumës bëhet si babai i tij reper për Halloween (FOTO)

By

Sot është Halloween dhe kjo ditë festohet jo vetëm në trojet shqiptare por edhe anë e mbanë botës, madje atje nis disa ditë më herët.

Si të gjithë fëmijët që duan të maskohen, njësoj ka bërë edhe djali i Vesa Lumës, veçse ai gjeti kostumin më të mirë.

Ai u bë si babai i tij reper, Big Basta, për këtë ditë.

“Kjo është një surprizë për ty babi. Gëzuar Halloëeen nga Basta i vogël”, ka shkruar Vesa teksa ka publikuar dy fotografi të djalit.

Si mendoni, i ngjan apo jo?/Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm