Djali i Silvës dhe Dafit, në rrugën e prindërve

By

Në korrik të këtij viti, Silva Gunbardhi dhe bashkëshorti i saj Dafi Derti u bënë prindër për herë të parë.

Djali Dalvi erdhi në këtë botë duke përmbushur jetët e çiftit. Këtë periudhë si nënë, këngëtarja e ka ndarë me publikun përmes postimeve në rrjetet sociale.

Sot, Silva ka postuar një video në Instagram ku i biri edhe pse një moshë fare të vogël duket se ka vesh për muzikë dhe përcjell tingujt mjaft mirë.

“Që tani ka filluar ta ndjej muzikën dhe të lëviz sipas ritmit djali im! Hajde Dalv dirigjenti hajdeee!” – ka shkruar ajo në videon e postuar.

Nuk thonë kot, dardha bie nën dardhë. /Prive.al/

https://instagram.com/p/-BuIV8kwhv/

Artikuj të ngjashëm