Djali i Majkit do ju shkrijë zemrën me kostumin për Ditën e Flamurit Kombëtar (FOTO)

By

Për Ditën e Flamurit Kombëtar, djali i Majkit, Roani, ka veshur një kostum kombëtar i cili po i shkon shumë.

Ka qenë Majlinda – ish e dashura e këngëtarit ajo e cila postoi një fotografi të Roanit në Instagram për nder të 28 Nëntorit.

“Urime 28 Nëntori”, ka shkruar ajo nën imazhin e publikuar i cili mori mijëra pëlqime dhe komente.

Edhe Majk e uroi festën e flamurit, mirëpo në një mënyrë tjetër.

Ai u bashkua me disa miq të tij të cilët mbanin flamurin derisa Majk po këndonte live./Prive.al

View this post on Instagram

Urime 28 Nentori👐🏼🔴⚫️ @babbyroan

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on

Artikuj të ngjashëm