Djali i Almeda Abazit feston ditëlindjen – pamje nga atmosfera (FOTO)

By

Sot po festohet në shtëpinë e Almedës dhe Tolgahan.

Djali i tyre i parë Efehan, ka ditëlindjen e dytë.

Modelja shqiptare e cila është shtatzënë dhe po pret sërish djalë, hyri në Instagram për të ndarë me ndjekësit pamje nga festa dhe për ta uruar djalin.

Ajo i tregoi djalit se sa i rëndësishëm është për të poshtë fotografisë së postuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm