Djali i Agon Amigës feston dyvjetorin e lindjes (FOTO)

By

Sot ka festë në shtëpinë e reperit Agon Amiga.

Djali i tij, feston dyvjetorin e lindjes.

Reperi hyri në Instagram për të ndarë me ndjekësit e tij një fotografi me djalin nën të cilën ka shkruar: “Urime ditëlindja e 2-të djali im! Ishalla e ki shëndetin dhe je i lumtur në jetë”.

Ndryshe, “Luja Luja” është projekti i fundit i lansuar nga Agoni në bashkëpunim me K-Albo.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm