Djali i Adelina Tahirit mbush një vit jetë – ky është urimi i saj i veçantë

By

Sot feston ditëlindjen e parë, djali i Adelina Tahiri – Joni.

Këngëtarja hyri në Instagram për ta uruar fëmijën e saj me pak fjalë por shumë të veçanta.

“Faleminderij Zotin qe te kam 🙏 urime ditindjen e pare J E T A MaMiT. Shendeti dhe lumturia qofshin gjithmone me ty”, ka shkruar ajo nën një fotografi realizuar në plazh këtë vit.

Adelina u bë nënë vitin e kaluar pak pasi u martua në një ceremoni private në Maqedoni.

Gëzuar ditëlindjen Jon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm