DJ Regard mund të zgjedhet DJ i vitit 2020 me votën tonë

By

DJ Regard është një prej emrave që nga Kosova po shënon suksese të jashtëzakonshme.

View this post on Instagram

5 Minutes with @noctismagazine Interview @kajal1902 https://noctismag.com/music/regard-5-minutes-with/

A post shared by Regard (@djregardofficial) on

Dardani është një ndër DJ më të suksesshëm në nivel global së fundmi dhe kjo ka bërë që të nominohet për titullin “DJ më i mirë” nga NRJ Music Aëard.

NRJ Aëards është event ndërkombëtar i vlerësimit të artistëve më të mirë dhe mbahet në Francë.

DJ-i kosovar është i nominuar krah emrave si David Guetta, DJ Snake e Calvin Harris.

View this post on Instagram

Thanks everybody for ur support and keep voting (link in bio)❤️ @nrjhitmusiconly @leafmanagement

A post shared by Regard (@djregardofficial) on

Për triumfin e Regard i cili numëron mbi 2 miliardë dëgjime të projekteve të tij mund të kontribuojmë të gjithë duke votuar në vegëzën më poshtë pas regjistrimit. /Prive.al

KLIKO KETU

Artikuj të ngjashëm