Dj PM reagon pas daljes së Dj Dagz nga “Big Brother Vip”

By

Mbrëmë në “Big Brother Vip” janë bërë dy eleminime.

Pas konkurentës së parë këngëtares Xheisara, në shtëpi u hap dhe një televotim i dytë ku dy të fundit që nuk shpëtuan nga zingjiri i shpëtimit shkuan në televotim.

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz mbetën të fundit dhe Dj Dagz ishte konkurenti i dytë që u eleminua dhe la shtëpinë e “Big Brother Vip”.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Menjëherë pas daljes së tij ka reaguar Dj PM, ish-konkurenti me të cilin nisën së bashku aventurën e tyre në shtëpinë e “Big Brother”.

“Krenar me ty vëlla, tash është koha #PMandDagz. Të dua vëlla deri n’vdekje bashkë” shkroi Dj PM. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm